Przejdź do głównej zawartości

Komu polecam książkę?

Dzisiaj jedno z ostatnich zadań. Komu polecisz lekturę? Oczywiście uzasadniamy swoją wypowiedź😀

Komentarze

 1. "Sposób an Alcybiodesa" poleciła bym mojej Babci, ponieważ uwielbia czytać książki, które dzieją się w czasach wojennych/przedwojennych. Pewnie ją już czytała, ale i tak to jej bym ją poleciła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę,,Sposób na Alcybiadesa'' poleciłabym mojej cioci, ona uwielbia czytać książki i pewnie by ją przeczytała a przy tym uśmiała z ich przygód.
  Julia Patrzek

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą książkę poleciła bym mojemu bratu ponieważ lubi czytac książki przygodowe. Mam na dzieje że i ta przygoda mu sie spodoba i znajdzie wreszcie sposób na swojego "Alcybiadesa"
  Martyna Dondajewska

  OdpowiedzUsuń
 4. Książkę pt. ,,Sposób na Alcybiadesa" polecił bym wszystkim nastolatkom ponieważ bohaterowie są mniej więcej w ich wieku i mogli by sie wiele nauczyć.
  Bartek Machnik

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

Wybraliśmy książkę!

Na dzisiejszym spotkaniu wybraliśmy lekturę, której reklamę będziemy tworzyć. Padło na "Małego Księcia". Postaramy się polecić Wam tą książkę w bardzo ciekawy sposób. Tymczasem zbieramy inspiracje, zapisujemy wszystkie pomysły i zastanawiamy się nad scenariuszem. Może nam ktoś podpowie? Czekamy na komentarze!
Maja i Staś