Przejdź do głównej zawartości

Komu polecam książkę?

Dzisiaj jedno z ostatnich zadań. Komu polecisz lekturę? Oczywiście uzasadniamy swoją wypowiedź😀

Komentarze

 1. "Sposób an Alcybiodesa" poleciła bym mojej Babci, ponieważ uwielbia czytać książki, które dzieją się w czasach wojennych/przedwojennych. Pewnie ją już czytała, ale i tak to jej bym ją poleciła.

  OdpowiedzUsuń
 2. Książkę,,Sposób na Alcybiadesa'' poleciłabym mojej cioci, ona uwielbia czytać książki i pewnie by ją przeczytała a przy tym uśmiała z ich przygód.
  Julia Patrzek

  OdpowiedzUsuń
 3. Tą książkę poleciła bym mojemu bratu ponieważ lubi czytac książki przygodowe. Mam na dzieje że i ta przygoda mu sie spodoba i znajdzie wreszcie sposób na swojego "Alcybiadesa"
  Martyna Dondajewska

  OdpowiedzUsuń
 4. Książkę pt. ,,Sposób na Alcybiadesa" polecił bym wszystkim nastolatkom ponieważ bohaterowie są mniej więcej w ich wieku i mogli by sie wiele nauczyć.
  Bartek Machnik

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

No to kończymy😀

Kilka słów podsumowania. Jestem po lekturze Waszych wypracowań i... pod wielkim wrażeniem. Są bardzo dobre. Zanim jednak otrzymacie oceny - zaproponujcie dodatkową lekturę. Z rzeczowym uzasadnieniem😀