Przejdź do głównej zawartości

O problemach uczniów

Przedostanie zadanie nie sprawi Wam chyba trudności. Czy znacie inne książki o problemach uczniów i nauczycieli? Podajcie tytuły i autorów. Może ktoś dzięki Wam sięgnie po książkę?

Komentarze

 1. ,,Szatan z siódmej klasy''

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram wypowiedź Juli:) "Szatan z siódmej klasy".Książkę napisał Kornel Makuszyński.
  Zuzia Karaszewska

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja osobiście znam jedną książkę o problemach uczniów i nauczycieli.
  Jest to seria Harry Potter. Uwielbiam ją oraz uważam, że jest idealnym wyborem, ponieważ opowiada o losach uczniów Hogwartu -szkoły magii i czarodziejstwa. Może nie jest to opowieść realistyczna, lecz i tak żyją i uczą się podobnie do nas, ale innych rzeczy.
  Zuzia Sajnaj

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

No to kończymy😀

Kilka słów podsumowania. Jestem po lekturze Waszych wypracowań i... pod wielkim wrażeniem. Są bardzo dobre. Zanim jednak otrzymacie oceny - zaproponujcie dodatkową lekturę. Z rzeczowym uzasadnieniem😀