Przejdź do głównej zawartości

O problemach uczniów

Przedostanie zadanie nie sprawi Wam chyba trudności. Czy znacie inne książki o problemach uczniów i nauczycieli? Podajcie tytuły i autorów. Może ktoś dzięki Wam sięgnie po książkę?

Komentarze

 1. ,,Szatan z siódmej klasy''

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Popieram wypowiedź Juli:) "Szatan z siódmej klasy".Książkę napisał Kornel Makuszyński.
  Zuzia Karaszewska

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja osobiście znam jedną książkę o problemach uczniów i nauczycieli.
  Jest to seria Harry Potter. Uwielbiam ją oraz uważam, że jest idealnym wyborem, ponieważ opowiada o losach uczniów Hogwartu -szkoły magii i czarodziejstwa. Może nie jest to opowieść realistyczna, lecz i tak żyją i uczą się podobnie do nas, ale innych rzeczy.
  Zuzia Sajnaj

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

Wybraliśmy książkę!

Na dzisiejszym spotkaniu wybraliśmy lekturę, której reklamę będziemy tworzyć. Padło na "Małego Księcia". Postaramy się polecić Wam tą książkę w bardzo ciekawy sposób. Tymczasem zbieramy inspiracje, zapisujemy wszystkie pomysły i zastanawiamy się nad scenariuszem. Może nam ktoś podpowie? Czekamy na komentarze!
Maja i Staś