Przejdź do głównej zawartości

Nasi nauczyciele

Dzisiaj zastnowimy się nad nauczycielami. Których nauczycieli z lektury chcielibyście przenieść do naszej szkoły i dlaczego?

Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zastanawiając się kogo chciałabym przenieść do naszej szkoły wybrałabym Alcybiadesa. Był on bardzo dobrym nauczycielem i potrafił zaciekawić uczniów. Na początku brakowało mu wsparcia i zrozumienia od swoich podopiecznych. Gdy chłopcy z klasy ósmej A dali mu odczuć, że lubią historię i niego samego, najwyraźniej otworzył się. Był bardzo wesoły i polubił swoich uczniów. Tacy nauczyciele, którzy przekazują swoją wiedzę i pasję z sercem do klasy, są najlepszym przykładem do naśladowania w przyszłości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również chciałbym przenieść ALcybiadesa. Był to wyrozumiały i dobry nauczyciel ,cierpliwy. Umiał porządnie wytłumaczyć uczniom wszystkie tematy. Jak dobrze wiemy najlepsi nauczyciele to tacy którzy lubią dzieci czyli swoich uczniów oraz umieją dobrze przekazać im swoją wiedzę. ALcybiades właśnie taki był dlatego chciałbym jego sprowadzić do naszej szkoły.

  OdpowiedzUsuń
 4. Uważam że było fajnie gdyby Alcybiades znalazł się w naszej szkole.Ponieważ był bardzo spokojnym nauczycielem a także bardzo wyrozumiałm a w naszej szkole nie ma takiego nauczyciela.Umiał bardzo dobrze tłumaczyć.Lubił bardzo pracować z uczniami dlatego uważam że Alcybiades świetnie odnalazł by się w naszej szkole. Łukasz Sarniak

  OdpowiedzUsuń
 5. Według mnie najlepszym nauczycielem, który mógłby być przeniesiony do naszej szkoły to Alcybiades. Kiedy otrzymał wsparcie od uczniów był ciekawym nauczycielem. Umiał prowadzić ciekawe lekcje i był wyrozumiały.Maja Reclik

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem Alcybiades ponieważ jest on bardzo ciekawym nauczycielem i umiał by nam dobrze opowiadać mam nadzieje , że tak się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem Alcybiades ponieważ jest on bardzo ciekawym nauczycielem i umiał by nam dobrze opowiadać mam nadzieje , że tak się stanie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 9. Najbardziej chciała bym przenieść do nas Alcybiodesa ponieważ, moglibyśmy się od niego dużo dowiedzieć i miło by się go słuchało.

  OdpowiedzUsuń
 10. przeniosłbym alcybiadesa poniewarz wykorzystałabym na niego sposób i zobaczyła czy działa

  OdpowiedzUsuń
 11. przeniosłbym alcybiadesa poniewarz wykorzystałabym na niego sposób i zobaczyła czy działa

  OdpowiedzUsuń
 12. Przeniósłbym Alcybiadesa, ponieważ lekcje z nim byłyby bardzo ciekawe ponadto wypróbowałbym sposób.

  OdpowiedzUsuń
 13. Alcybiades ponieważ było by go łatwo zmanipulować i były by fajne lekcję Historii

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

No to kończymy😀

Kilka słów podsumowania. Jestem po lekturze Waszych wypracowań i... pod wielkim wrażeniem. Są bardzo dobre. Zanim jednak otrzymacie oceny - zaproponujcie dodatkową lekturę. Z rzeczowym uzasadnieniem😀