Przejdź do głównej zawartości

Tacy sami? A może zupełnie inni?

Dzisiaj rozmawialiśmy o uczniach Szkoły im. Lindego w Warszawie. Czy potraficie znaleźć w nich podobieństwo do siebie? Jeśli tak, to na czym ono polega?

Komentarze

 1. nie widzę dużych podobieństw

  OdpowiedzUsuń
 2. nie widzę dużych podobieństw

  OdpowiedzUsuń
 3. Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych podobieństw, ale może innym uda się coś odszukać. :)
  Julia Patrzek

  OdpowiedzUsuń
 4. Myślę, że jest mało podobieństw pomiędzy nami a uczniami ze szkoły im. Lindego w Warszawie

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochani, nie uzasadniacie swoich wypowiedzi! Z treści Waszych komentarzy nie wynika, czy lektura jest Wam dobrze znana.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uważam że nie ma między nami wielu podobieństw ale uczniowie szkoły im Lindego szukali sposóbu aby ułatwić sobie chodzenie do szkoły dokładne jak każdy uczeń naszej czy innej szkoły pragnie mieć łatwiej w szkole

  OdpowiedzUsuń
 7. Moim zdaniem nie ma żadnych podobieństw pomiendzy nami a ucznią z tamtej szkoły poniewasz nie mogę żadnych znalejć w nich a nami.

  OdpowiedzUsuń
 8. Uważam,że nie ma podobieństw,ponieważ w tych czasach każdy uczeń ma inne pomysły.
  Zuzia Karaszewska

  OdpowiedzUsuń
 9. Niestety nie udało mi się znaleść podobieńst w tamtych uczniach ,ponieważ
  każdy jest inny.
  Martyna Dondajewska

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę, że nie ma podobieństw bo jednak przez te ok. 50 lat dużo się zmieniło.

  OdpowiedzUsuń
 11. Moim zdaniem między nami a nimi nie ma żadnych podobieństw. Pewnie jest to spowodowanie innymi zainteresowania i charakterem niż kiedyś.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

No to kończymy😀

Kilka słów podsumowania. Jestem po lekturze Waszych wypracowań i... pod wielkim wrażeniem. Są bardzo dobre. Zanim jednak otrzymacie oceny - zaproponujcie dodatkową lekturę. Z rzeczowym uzasadnieniem😀