Przejdź do głównej zawartości

Piszemy scenariusz!

Dzisiaj wreszcie przystąpiliśmy do napisania scenariusza naszej reklamy. Okazało się to bardzo trudne. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że do dyspozycji mamy tylko 3 minuty czasu antenowego. Nagle okazało się, że wszystkie nasze pomysły są... zbyt długie! Na razie Wam nie zdradzimy, jaki mamy pomysł. Śledźcie bloga - film pojawi się pod koniec stycznia. O postępach w pracy będziemy Was powiadamiać co tydzień.
Klasa 4f


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

Wybraliśmy książkę!

Na dzisiejszym spotkaniu wybraliśmy lekturę, której reklamę będziemy tworzyć. Padło na "Małego Księcia". Postaramy się polecić Wam tą książkę w bardzo ciekawy sposób. Tymczasem zbieramy inspiracje, zapisujemy wszystkie pomysły i zastanawiamy się nad scenariuszem. Może nam ktoś podpowie? Czekamy na komentarze!
Maja i Staś