Przejdź do głównej zawartości

Piszemy scenariusz!

Dzisiaj wreszcie przystąpiliśmy do napisania scenariusza naszej reklamy. Okazało się to bardzo trudne. Dodatkowym utrudnieniem był fakt, że do dyspozycji mamy tylko 3 minuty czasu antenowego. Nagle okazało się, że wszystkie nasze pomysły są... zbyt długie! Na razie Wam nie zdradzimy, jaki mamy pomysł. Śledźcie bloga - film pojawi się pod koniec stycznia. O postępach w pracy będziemy Was powiadamiać co tydzień.
Klasa 4f


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

No to kończymy😀

Kilka słów podsumowania. Jestem po lekturze Waszych wypracowań i... pod wielkim wrażeniem. Są bardzo dobre. Zanim jednak otrzymacie oceny - zaproponujcie dodatkową lekturę. Z rzeczowym uzasadnieniem😀