Przejdź do głównej zawartości

Wybieramy hasło reklamowe naszego filmu!

Dzisiaj wybieraliśmy hasło reklamowe naszego filmu. Pomogła nam w tym klasa 5c, która gościła na naszych zajęciach. Najpierw przypomnieliśmy sobie zasady tworzenia reklamy i zapisaliśmy propozycje na tablicy. Potem każdy mógł oddać dwa głosy. Po podliczeniu okazało się, że wygrało hasło:

"Mądrość z Małym Księciem"

Dziękujemy 5c za pomoc!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Pożegnanie z bajką:-)

Dzisiaj zakończyliśmy pracę nad lekturą. Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszymi przemyśleniami. Piszcie w komentarzach, komu polecicie książkę "Akademia pana Kleksa" i dlaczego?

Zadanie 1

No to zaczynamy! Wczoraj rozmawialiśmy o czasie i miejscu akcji przedstawionych w lekturze. Stwierdziliśmy, że było to dawno, jednak można przenieść przygody bohaterów w nasze czasy. W takim razie jestem bardzo ciekawa, jak wyglądałyby te wydarzenia, gdyby ktoś przeniósł je do naszej szkoły. Czekam na Wasze propozycje!

Wybraliśmy książkę!

Na dzisiejszym spotkaniu wybraliśmy lekturę, której reklamę będziemy tworzyć. Padło na "Małego Księcia". Postaramy się polecić Wam tą książkę w bardzo ciekawy sposób. Tymczasem zbieramy inspiracje, zapisujemy wszystkie pomysły i zastanawiamy się nad scenariuszem. Może nam ktoś podpowie? Czekamy na komentarze!
Maja i Staś